Odrůdy

Všechny odrůdy
Údaje o odolnosti jsou pouze informativní. V každém případě je nutné minimálně před květem a po odkvětu provést preventivní postřik proti houbovým chorobám. Pro pěstování odolných odrůd bez postřiků je nutné ideální počasí, což ve většině ročníků není.

Jitřenka

Moštová bílá raná odrůda vhodná pro výrobu ekologicky čistých vín. Odrůda s vysokou odolností mrazu a chorobám. Typem vína připomíná Rulandské bílé.

podrobné informace

Junker, S-4-11

Stolní velmi raná modrá atraktivní super novinka s velkým hroznem a velmi velkou bobulí výborné chuti , s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Kňaz Trubeckoj

Stolní velmi atraktivní fialová raná super novinka s velmi velkými hrozny a palčikovými bobulemi výborné chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Koroljok

Stolní velmi raná velmi atraktivní růžovočervená novinka s velmi velkým hroznem a velkou bobulí muškátové velmi dobré chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Kvint

Stolní velmi atraktivní velmi raná růžovočervená super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné odrůdové velmi sladké chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Lastočka (S-3-2)

Stolní modrá atraktivní velmi raná novinka, s velkým hroznem a bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Lučistyj kišmiš

Stolní bezsemenná raná velmi atraktivní červená odrůda s velkým hroznem a bobulí výborné chuti, s vysokou úrodností, střední odolností mrazu a chorobám. Na úrovni vitis vinifera. Odrůda má velký množitelský potenciál.

podrobné informace

Matador

Stolní velmi atraktivní modrá raná super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné ovocité chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Najt Bjuti seed., Night Beauty seedless, Noční Krasavice

Stolní bezsemenná TOP atraktivní velmi raná fialová novinka s velkým hroznem a bobulí výborné harmonické chuti, se zvýšenou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Nazarij

Stolní nová atraktivní velmi raná fialová odrůda s velmi velkým hroznem a bobulí harmonické muškátové chuti, se zvýšenou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Pamjati nebesnoj sotni

Stolní velmi raná modročerná novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné vyrovnané harmonické chuti, s vysokou odolností mrazu a zvýšenou chorobám.

podrobné informace

Panonija - MO

Moštová nová raná bílá velice kvalitní Srbská odrůda vhodná pro výrobu ekologicky čistých biovín. Odrůda je vysoce odolná mrazu a chorobám. Víno je velice kvalitní, elegantní s pikantní kyselinkou, podobné Ryzlingu Rýnskému

podrobné informace

Percovij čornyj

Stolní velmi elegantní modrá velmi raná super novinka s velkým hroznem a velmi velkou bobulí výborné odrůdové chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Platovskij ( Rannaja Zorka )

Moštová bílá velmi raná odrůda vhodná pro výrobu ekologicky čistých vín, s vysokou odolností mrazu a chorobám, poskytuje velmi kvalitní, vysoce hodnocená ovocitá vína dezertní i suchá.

podrobné informace

Podarok Vinokurovu, A-7-10

Stolní velmi raná atraktivní červená super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výtečné ovocitomuškátové chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Rombik (S 4-2)

Stolní velmi kvalitni a atraktivní modrá ultra raná super novinka s velkým hroznem a velmi velkou bobulí nezaměnitelného diamantového tvaru s výbornou ovocitou chutí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Sergej

Stolní velmi atraktivní růžová velmi raná super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné harmonické chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Šikarnyj

Stolní velmi atraktivní modrá velmi raná super novinka s velmi velkým hroznem i bobulí výborné harmonické velmi sladké chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám, velmi perspektivní odrůda.

podrobné informace

Sindi

Stolní velice atraktivní růžová velmi raná super novinka s velkým hroznem a velmi velkou bobulí výborné harmonické chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Sindikat

Stolní velmi atraktivní žlutá raná novinka s velmi velkými hrozny a bobulemi výborné harmonické muškátové chuti s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Sprint

Stolní velmi raná žlutá odrůda s velkým hroznem a bobulemi, s vysokou odolností mrazu a chorobám. Odrůda je vysoce úrodná a má lepší opylitelnost o proti Talismanu.

podrobné informace

Tajna Monacha

Stolní velmi atraktivní velmi raná žlutá novinka s velmi velkým hroznem i bobulí výborné muškátové chuti, s vysokou odolností mrazu a dostatečnou chorobám, je vhodná i k výrobě moštů a muškátových vín.

podrobné informace

Tjomnyj muškátnyj

Stolní raná modročerná novinka s velkým hroznem a bobulí výborné muškátové chuti s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Ultrarannyj Belij

Stolní ultra raná bílá super novinka z dílny A.P. Jakimova. Hrozen velký, bobule velmi velká s harmonickou výbornou chutí, odolnost k mrazu a chorobám vysoká.

podrobné informace