Odrůdy

Všechny odrůdy
Údaje o odolnosti jsou pouze informativní. V každém případě je nutné minimálně před květem a po odkvětu provést preventivní postřik proti houbovým chorobám. Pro pěstování odolných odrůd bez postřiků je nutné ideální počasí, což ve většině ročníků není.

1- kievský

Super novinka, extra raná, velmi atraktivní, červená, s velmi velkým hroznem a velmi velkou bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Adalmina ES 6-16-30

Moštová raná bílá odrůda vhodná na výrobu ekologicky čistých vín, s velmi vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Agát Donský

Stolní raná modrá odrůda s velkým hroznem i bobulí s vysokou odolností mrazu a dostatečnou chorobám.

podrobné informace

Aljans

Stolní TOP velmi elegantní červená velmi raná super novinka s velmi velkým hroznem i bobulí výborné chuti s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Arni

Stolní super raná žlutá atraktivní novinka s velkým hroznem a bobulí s výraznou muškátovou chutí, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Augusta

Moštová modrá odrůda vhodná pro výrobu ekologicky čistých vin, vyniká vysokou odolností mrazu a chorobám. Ve víně lze najít tóny muškátu. Odrůda je vhodná pro výrobu stolních a dezertních vín. V dobrých ročnících lze pěstovat i bez chemické ochrany.

podrobné informace

Baltika ( Chasanský sladký )

Moštová velmi raná modrá odrůda vhodná pro ekologické pěstování s vysokým obsahem vitamínu C. Víno je velice extraktivní s ovocitými tóny višně a muškátu. Má velmi vysokou odolnost mrazu a chorobám.

podrobné informace

Baltimor

Stolní velmi perspektivní atraktivní raná bílá super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné ovocité chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Banketnyj

Stolní velice atraktivní raná červená super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné harmonické chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Bastra

Stolní atraktivní fialová velmi raná novinka s veľkými hrozny a bobulemi velmi dobré muškátové chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám .

podrobné informace

Bebi Finger, ベビーフィンガー

Stolní velmi atraktivní Japonská žlutá super novinka s velkým hroznem a bobulí výborné ovocité chuti se zvýšenou odolnosti mrazu a chorobám.

podrobné informace

Belij Chrustal

Stolní velmi raná velmi atraktivní žlutá novinka s velkým hroznem a velmi velkou bobulí výborné muškátové chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Belucha

Stolní atraktivní super raná žlutá super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí harmonické chuti s lehkým muškátem, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Beni Pizzutello, 紅ピッテロー

Stolní zajímavá Japonská raná super novinka s velkým hroznem a bobulí harmonické velmi dobré chuti se zvýšenou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Blek Finger, Black Finger, ブラックフィンガー

Stolní velice atraktivní černá raná super Japonská novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné chuti, se zvýšenou odolnoszí mrazu a chorobám.

podrobné informace

Blondýnka rannaja

Stolní velmi atraktivní bílá velmi raná super novinka s velkým hroznem a velmi velkou palčikovou bobulí výborné odrůdové chuti, s vysokou odolností mrazu.

podrobné informace

Bodryj

Stolní velmi atraktivní červená velmi raná novinka s velkým hroznem a velmi velkou bobulí výborné muškátové chuti, s vysokou odolností mrazu a zvýšenou chorobám. Odrůda je vhodná na pergoly a má všestrané využití.

podrobné informace

Bruno

Super raná atraktivní fialová novinka s velmi velkým hroznem a bobulí harmonické chutí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Canadice (Ny 45625)

Stolní bezsemenná červená středně raná odrůda s velkým hroznem a střední bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Čarli

Velmi raná atraktivní stolní modrá odrůda s velkými hrozny a bobulemi, s vysokou odolností mrazu a houbovým chorobám.

podrobné informace

Cesar

Stolni atraktivní raná červená odrůda s velmi velkým hroznem i bobulí, s vysokou odolnostií mrazu a dostatečnou chorobám.

podrobné informace

Charkovčanin

Stolní atraktivní žlutá raná super novinka s velmi velkým hroznem a bobulí výborné muškátové chuti, s vysokou odolností mrazu a chorobám.

podrobné informace

Chip - Chop

Stolní atraktivní bílá velmi raná novinka s velkým hroznem a velmi velkou bobulí, s vysokou odolností mrazu a chorobám

podrobné informace

Citronnyj Magarača

Raná moštová bílá odrúda vhodná pro výrobu ekologicky čistých vin, s vysokou odolností mrazu a chorobám, je vhodná pro výrobu vysoce kvalitních dezertních i suchých vín. V chuti lze nalést tóny citrusů a muškátu. V soutěžích získává vysoká ohodnocení.

podrobné informace